Wspieramy i promujemy

Rodzinę

więcej

Aktualności

Alosza Awdiejew – koncert jubileuszowy - 5 bezpłatnych zaproszeń na 09.04.2016

czwartek, 07 kwiecień 2016 06:39

We współpracy z Dworem Artusa w Toruniu zapraszamy na koncert jubileuszowy Aloszy Awdiejewa. Do rozdania mamy 5 podwójnych zaproszeń. Rezerwacja wejściówek pod fundacyjnym numerem 566228844.

Data: 09.04.2016

Godz. 19:00

Dwór Artusa w Toruniu, ul. Rynek Staromiejski 6 - Sala Wielka

Alosza Awdiejew, wraz z nieodłączną dwójką znakomitych gitarzystów, zaprasza na Koncert jubileuszowy! A że jubileusze to znakomita okazja do spotkań oraz podsumowań w uroczystym, ale pogodnym nastroju, można liczyć na wyjątkową atmosferę i program koncertu.

Alosza Awdiejew cieszy się ogromną popularnością. Publiczność uwielbia jego występy, jego humor. To człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa, po raz pierwszy w 1967 r.

Postać profesora i artysty Aleksego Awdiejewa jest szeroko podziwiana i szanowana. Na pewno dzieje się tak za sprawą jego szczególnej postawy – pełnej optymizmu i krzewiącej pozytywne wartości i emocje. Uhonorowano to wieloma publicznymi nagrodami: I miejsce w plebiscycie miesięcznika „Forbes” – Profesjonaliści 2013, Zawody zaufania publicznego – aktor oraz Order Kapituły „Ecce Homo” a także nagroda im. Jana Himilsbacha.

W programie: rosyjskie romanse, klezmerskie i cygańskie motywy, ballady Okudżawy i Wysockiego oraz nowości, a „pomiędzy” – pełna humoru konferansjerka mistrza Aloszy.

Wystąpią:

  • Alosza Awdiejew – gitara, śpiew
  • Marek Piątek – gitara
  • Kazimierz Adamczyk – gitara

 

http://artus.torun.pl/events/alosza-awdiejew-2/