Wspieramy i promujemy

Rodzinę

więcej

Aktualności

Zaproszenie do wzięcia udziału w zimowym konkursie plastycznym

niedziela, 17 styczeń 2016 10:32

Straż Miejska wspólnie z toruńskim Planetarium zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w XI edycji konkursu plastycznego pod nazwą „Bezpieczne ferie”.


Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych w domu i poza nim. Ma on kształtować właściwe postawy w zakresie zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom, które mogą zdarzyć się w okresie wypoczynku zimowego, zarówno podczas zabaw na świeżym powietrzu, jak i w domu. Konkurs ma także na celu pobudzenie wyobraźni dzieci, jak same mogą bezpiecznie i zdrowo wypoczywać, aby nie narażać siebie oraz innych na niebezpieczeństwa.  


Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Miasta Toruń. Prace można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty do dnia 22 stycznia 2016 roku, w sekretariacie lub pomieszczeniu ochrony Straży Miejskiej w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 157, w godz. 7.00 – 20.00, z dopiskiem konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem "Bezpieczne Ferie". 


Serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w zimowych zmaganiach plastycznych. Na autorów najładniejszych prac czekają atrakcyjne nagrody oraz seans w Planetarium. Szczegóły dotyczące konkursu zamieszczonesą w Regulaminie.

Zobacz: Regulamin konkursu 

http://www.strazmiejska.torun.pl/aktualnosc-338-zaproszenie_do_wziecia_udzialu_w.html